ПРОПОЗИЦІЇ ЦЕНТРУ «GEDANKENDACH»

(ЦЕНТР НІМЕЦЬКОМОВНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ)

Центр німецькомовних досліджень – це центральне місце для всіх, хто планує стажування або практику в Німеччині, Австрії та Швейцарії та співпрацю із партнерами німецькомовного простору. Тут Ви отримаєте консультації DAAD або OEAD. Мета нашої роботи – консультувати, уможливлювати обміни з німецькомовними студентами та викладачами, сприяти поширенню німецької мови.

 

Консультація та інформація

Ми інформуємо та консультуємо стосовно стажування та дослідження в німецькомовному просторі. У нас Ви дізнаєтесь про можливі актуальні стипендії та проекти, передумови, які слід враховувати при подачі заявок.
Якщо Вас зацікавили практика чи стажування в німецькомовному просторі, ми готові допомогти Вам. Ми підтримаємо Вас також у співпраці із партнерами з Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Обмін

Поряд із наданням консультацій ми активно організовуємо зустрічі, конференції та семінари на актуальні теми, які пов’язані з Німеччиною або з німецькими, австрійськими та швейцарськими партнерами. Наступна важлива мета – це прямий обмін студентами та викладачами з Чернівців із німецькомовними студентами та практикантами. Тому ми пропонуємо студентам німецькомовного простору місця для проходження практики та запрошуємо на стажування до Чернівців. Крім цього, ми організовуємо міжнародні семінари та поїздки на стажування.

Фінансова підтримка

Ми виступаємо за поширення німецької мови у формі культурних та наукових заходів. Інформаційні зустрічі пропонують простір для активного спілкування німецькою мовою та кращого її розуміння. З нашими пропозиціями ми підтримуємо власні ініціативи та почуття відповідальності українських студентів.

Прозорий метод відбору

Під час усіх конкурсних співбесід та відбору для нас важливі дві речі: об’єктивність та прозорість. При розподілі місць проходження практики та при виборі студентів ми керуємося простими критеріями, про які ми вам охоче розповімо. Щоб підвищити Ваші особисті шанси, пропонуємо восени тренінг з оформлення та подачі заявок. У Вас буде змога навчитися правильно оформляти повну та переконливу заявку. Особливу увагу ми звертаємо на написання мотивації.