ПОСИЛАННЯ

ПІДТРИМКА ТА ПАРТНЕРИ:
A wall is A screen

// Kомбінація з міської екскурсії та вечірнього показу фільму - група людей подорожує центром міста та зупиняється біля „світлих стін”. Там стіни перетворюються на екрани для показу короткометражних фільмів різних жанрів. Закінчився фільм – група подорожує далі до наступних „білих стін”.

Університет Alpen-Adria, м. Клагенфурт

Баварський дім, м. Одеса
// Німецький культурний центр, який відкритий для всіх, хто цікавиться німецькою культурою, історією та міжкультурною співпрацею.

Федеральна земля Каринтія

Центр Буковинознавства

Буковинський фенікс (німецька молодіжна організація)

Посольство ФРН в Україні

Cloudberry

//Німецький гурт, який працює в стилі indie shoegaze.

Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини

Німецька служба академічних обмінів (ДААД)
// Німецька служба академічних обмінів (DAAD) - це найбільша організація в світі з поширення та сприяння міжнародних обмінів студентами та науковцями. Палітра пропозицій сягає від семестру навчання за кордоном для студентів до здобуття вченого ступеня, від практики – до запрошення іноземних професорів, від інформаційного візиту – до створення ВНЗ за кордоном.

DAAD в Україні

Дрегер – підприємство з виготовлення медичної техніки та техніки з безпеки
// Дрегер – міжнародна фірма з виготовлення медичних інструментів та приладів. У співпраці з центром „Gedankendach” вона пропонує можливість проходження практики для інженерів.

Центр германістики при Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка в Києві

 Ґете-Інститут
// інститут культури Федеративної Республіки Німеччини, який діє в цілому світі. Своєю діяльністю він сприяє поширенню німецької мови за кордоном,  підтримує співпрацю у сфері культури та інформує про культурне, політичне та суспільне життя в Німеччині.

Інститут ім. Гете в Україні

Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи при Мюнхенському університеті імені Людвіґа та Максиміліана

Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

Католицький університет прикладних наук м. Фрайбурґа

Культурний менеджмент у Центральній та Східній Європі
// Програма фонду Роберта Боша, яка щорічно запрошує дванадцять молодих випускників вищих навчальних закладів, які упродовж тринадцяти місяців отримують підвищення кваліфікації з культури міжнародного менеджменту в Німеччині.

Літературний дім в м. Штуттгарт

Музей синагоги м. Грьобціг
// Музей синагоги м. Грьобціг є культурно-історичним музеєм, який розкриває культуру та історію єврейства в німецькому середньовіччі.

Нюрнберзький дім у Харкові
// Нюрнберзький дім – це місце зустрічі та німецько-український культурно-освітній центр для всіх жителів м. Харків, які цікавляться Німеччиною.

Австрійська служба академічних обмінів (OeAD)
// OeAD-GmbH – це центральне місце для європейської та інтернаціональної мобільності & співпраці.

OeAD у м. Львів

Австрійсько-німецька культурна спілка „Wiedergeburt”

Педагогічний університет м. Людвігсбург

ПРОSTORY – український літературний онлайн-журнал
//ПРОSTORY – Незалежний український літературний онлайн-журнал, що існує з 2008 року. ПРОSTORY публікує сучасну художню літературу, оригінальні твори та переклади, есеїстику, статті з літературознавства та перекладознавства, рецензії, праці на соціальні теми тощо.

Фонд імені Роберта Боша
// Фонд Роберта Боша надає широкий вибір не тільки власних програм та проектів, а підтримує й надає допомогу в реалізації інших проектних ідей. Фонд діє в сфері здоров’я, науки, культури, суспільства, освіти та взаєморозуміння між народами.

Міський театр м. Фюрт

Фонд Замок Нойгарденберг

Культурно-освітній центр Бредбек

Університет м. Аугсбург

Університет м. Пассау

Університет м. Зіген

Університет м. Чернівці 

Західносаксонський  вищий навчальний заклад м. Цвікау

 

ІНШІ КОРИСНІ, ІНФОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ:

Чернівці, Буковина – Де жили люди і книжки

forumNET.Ukraine – сітка інформацій, координацій та українських студій
// Форум forumNET.Ukraine поставив собі за мету об’єднати різносторонню діяльність. Він надає актуальну інформацію про німецько-українські відносини. Портал у формі відкритої дискусії доступний всім. Також він проводить заходи, консультує, супроводжує та ініціює нові думки.

Товариство розвитку м. Одеса
// Програма для національних меншин. ТР підтримує в рамках програми Федеральної Республіки Німеччини німецькі меншини в Україні.

GіZ – німецьке товариство міжнародного співробітництва (Україна)
// GIZ (до січня 2011 року GTZ) підтримує Україну з 1993 року за дорученням федерального управління в процесі її перебудови.

Joe-List
// німецькомовний форум  для молодих спеціалістів, які діють в різних соціально-наукових дисциплінах та професійній практиці в Північно-Східній, Східно-Центральній Європі, включаючи країни СНД.

Менеджер культури з Центральної та Східної Європи
// Програма фонду імені Роберта Боша, яка щорічно запрошує дванадцять молодих випускників вищих навчальних закладів, які впродовж тринадцяти місяців отримують кваліфікацію з культури міжнародного менеджменту в Німеччині.

MitOst e.V.
//Спілка MitOst присвячена темам „Обмін культурами” і „Громадська освіта та участь”. Спілка сприяє обміну та співпраці між діячами культури в Європі, а також підтримує цивільних громадських діячів, громадську діяльність.

Австрійське посольство в м. Київ

Австрійські бібліотеки
// Веб-портал пропонує детальні дані про наявність, активність та актуальний розвиток окремих австрійських бібліотек та інформує, крім того, про австрійські спеціальні бібліотеки, австрійські центри та про бібліотеки австрійських форумів культури за кордоном.

Швейцарське посольство в м. Київ 

Місто Чернівці
// Вебсторінка міста м. Чернівці українською та англійською мовами